Galéria naj. žiakov

Veronika Motúzová

Najúspešnejší žiak v školskom roku 2010 / 2011

Simona Ferencová

Toto ocenenie patrí každoročne jednému žiakovi, ktorý počas uplynulého školského roku preukázal svoje mimoriadne schopnosti vo vzdelávacej oblasti. Je to žiak, ktorý okrem výborných vzdelávacích výsledkov reprezentuje školu v rozmanitých vedomostných a umeleckých súťažiach a zároveň sa podieľaj aj na kultúrnom dianí našej školy.

Najúspešnejší žiak v školskom roku  2009 / 2010

Michal Miškár

V školskom roku 2009/2010 bol Michal Miškár vyhlásený za najúspešnejšieho žiaka našej školy. Svojimi výchovnými a vzdelávacími výsledkami úspešne reprezentoval našu školu v celej plejáde súťaží, na ktorých dosiahol vynikajúce výsledky. Miškova rozhľadenosť sa prejavila v rozmanitosti záujmov, zapájal sa do prírodovedných a humanitných súťaží a svoje schopnosti preukázal aj ako mladý záchranár. Dnes študuje na gymnáziu. Prajeme mu veľa životných úspechov!

Najúspešnejší žiak v školskom roku  2008 / 2009

Viktória Vesterová

Školský rok 2008/2009 sa zapíše do histórie ocenením najúspešnejšieho žiaka školy. Výber jedného kandidáta na toto ocenenie bol náročnou úlohou pre učiteľov. Hľadali sme žiaka s výbornými výchovnými a vzdelávacími výsledkami, ktorý reprezentoval školu širokej škále súťaží a podujatí. Po náročnom zvažovaní sme sa zhodli na žiačke 8.B triedy Viktórii Vesterovej, ktorá tieto podmienky splnila. Vikina za svoje celoročné úspechy získala hodnotnú knihu, ktorá rozšíri jej ďalšie obzory.